Súhra produktov

ETA ponúka nielen celý rad produktov ale ich aj logicky spája. Všetko beží hladko a bezpečne. Automaticky dostane vždy prioritu ten komponent vykurovacieho systému, ktorý ho práve potrebuje. Tak aby súhra regulovacích systémov perfektne pracovala.

ETA Plánovanie servisov napr. podpora

Nemusíte znovu vynájsť koleso ale stačí, že viete ako sa točí. Riadiaci systém ETA ponúka veľa príležitostí na integráciu existujúcich systémov. Podporujeme našich klientov s koncepčným poradenstvom a celý rad návrhov hydraulických systémov.

NAŠE PRODUKTY

Integrácia existujúcich komponentov alebo systémov v systéme ETA nie je problém. Neexistuje skoro žiadna požiadavka, z ktorej by systém mohol byť prekvapený.

Vzhľadom k tomu, že štandardizovaný kontrolný systém je veľmi rozsiahly, tak aj veľmi zložité systémy môžu byť realizované s minimálnym úsilím. ETA rodina modulov berie pri tom rôzne úlohy a je už predpripravený na zapojenie. Každý modul je pripojený iba s dvoma jemnými dátovými káblami s centrálou -perfektný Plug & Play pre centrálne vykurovanie!

 

Rozhranie pre systémy riadenia na vyššej úrovni a pre QM teplárne, systém riadenia kvality, ktorý je dôležitý nielen pre verejné zariadenia a požiadavky ale sú už v systéme integrované. Cez USB kľúč si môžete všetky dáta kotla a akumulačnej nádoby pravidelne sťahovať. Vyhodnotenie dát je veľmi jednoduché. Napríklad prostredníctvom spoločných systémov, ako je napríklad Excel. Dokonca aj riadiace systémy vyššej úrovne môžu byť napájané informáciami cez Modbus TCP.

Tu pracuje ETA vrstvená akumulačná nádoba, modul čerstvej vody, zmiešavací okruh a vrstevný nabíjací modul perfektne spoločne. Takto bude teplá voda málo nákladná, hygienicky a rýchlo pripravená. So systémom ETA ECO zásobníkom a s ETA modulom čerstvej vody. Separačný systém modulu zaisťuje bezpečnosť, ak sú vykurovacie systémy, ktoré majú byť oddelené. Napríklad vykurovanie hospodárskej budovy, zariadenia proti zamrznutiu alebo staré systémy.

Prevod modul ETA je profesionálne riešenie pre obytné a komerčné mikrosiete. Je vhodný nielen pre novostavby ale je tiež veľmi vhodný pre rýchle menej nákladové budovy bez vlastného kotla.

Jednoduché a ovládateľné
odkiaľkoľvek

Dobrá technika je charakteristická tým, že je užívateľsky príjemná. Aby ste vedeli využívať mnoho funkcií ETAtouch, nemusíte byť technik.

ETAtouch: dotyková obrazovka na kotli

Tie časy neprehľadne usporiadaných tlačidiel a ovladačov sú preč, pretože s dotykovou obrazovkou riadiaceho systému ETY môžete vykonať všetky nastavenia pohodlne a ľahko. Ikony sú samovysvetľujúce. Či chcete mať celkovo teplejšie alebo chladnejšie, zmeniť čas pre nočný pokles alebo chcete kotol zapnúť počas Vašej dovolenky, budete intuitívne klikať na správny obrázok úplne bez návodu na používanie.

Cez dotykový displej regulujete nielen kotol ale aj všetky zapojené komponenty ako akumulačný zásobník, sklad peliet, solárny systém alebo prípravu teplej vody. Tak napríklad bezprostredne viete, ako veľa peliet máte ešte na sklade alebo ako efektívny bol Váš solárny systém.

meinETA: internetová platforma ktorá je zadarmo

Ak je Váš kotol pripojený k internetu, tak môžete pozrieť a zmeniť všetky nastavenia kúrenia na Vašom mobile, tablete alebo PC. Tak máte Vaše kúrenie v rukách, kdekoľvek kde ste! Ak sa prihlásite pod www. meinETA.at uvidíte dotykovú obrazovku rovnako, ako by ste stáli priamo pred kotlom! Zásobník na popol musí byť vyprázdnený. Je to čas pre následujúci servis vykurovania. Nemusíte myslieť sami na všetky tieto veci. meinETA Vám ich pripomenie zadarmo e-mailom.

Rýchla pomoc

Dajte Vášmu inštalatérovi alebo zamestnancovi ETA zákazníckej služby dočasné prístupové práva k Vášmu meinETA účtu. Tak sa môže pripraviť na návštevu s Vami. A možno nemusí technik vôbec prísť lebo vďaka meinETA Vám môže povedať po telefóne čo musíte urobiť, aby mohlo byť kúrenie opäť spustené. Zobrazenie stavu Vám ukáže, kto má prístup k Vášmu kotlu. Kto bude patriť k Vašej partnerskej sieti, rozhodnete vždy Vy!

Technické predpoklady pre meinETA.

Ak chcete využívať meinETA potrebujete širokopásmové pripojenie k internetu v dome. Dotykový displej kotla je pripojený cez sieťový kábel k Internetu. Tí, ktorí nemajú žiadne sieťové pripojenie v suteréne/pivnici sa jednoducho pripoja cez ETA Powerline. On pohodlne prenáša dáta cez každú elektrickú zásuvku k modemu.

Pre tablet, smartphone a PC

meinETA beží na všetkých hlavných operačných systémoch, ako je iOS alebo Android. Prostredníctvom počítača môže byť načítaná meinETA cez akýkoľvek moderný webový prehliadač, napríklad Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome a Internet Explorer 9.

K Vašim službám

ETA zariadenia sa vyznačujú najvyššou kvalitou. V Rakúsku majú navyše vybavené patentované systémy, celková montáž sa realizuje v budove v severozápadnej časti Rakúska. Ak sa niekedy vyskytne porucha ETA zákaznícky servis je rýchlo na mieste. Skúsený a kompetentný tím je pre Vás vždy na mieste.

     

Máte záujem o naše produkty? Kontaktujte nás

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne číslo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Chcete lepšie kúrenie? Kontaktujte nás.
  • +421 41/422 0 422
  • [javascript protected email address]